Kariera w centrali

Dlaczego
warto
u nas
pracować?

Rozwój kariery

Znajdź swoje miejsce w jednym z 11 działów.

Dobra atmosfera

Tworzymy zgrany, wspierający się team, zostań jego częścią!

Praca dla rozpoznawalnej marki

Produkty naszej firmy cieszą się dużą popularnością wśród klientów.

O nas

Główna siedziba firmy mieści się w Palmirach pod Warszawą, gdzie w nowoczesnym biurowcu pracuje kilkudziesięciu specjalistów w blisko 11 działach. Nasi pracownicy chwalą sobie dobrą atmosferę i współpracę między działami, ciekawe projekty i rozwój kariery. Ponad 20% pracowników pochodzi z rekrutacji wewnętrznych. Każdego dnia realizując nowe pomysły, rozwijamy markę WITTCHEN. 

Nasze działy

Dział E-commerce

odpowiedzialny za sprzedaż internetową na rynku polskim i rynkach europejskich. Koordynuje sprzedaż i obsługę klienta oraz rozwija technologicznie sklepy internetowe. Dodatkowo prowadzi sprzedaż za pomocą znanych portali sprzedażowych takich jak Amazon, eBay, Zalando i Allegro.

Dział Zakupów i Produktu

zajmuje się tworzeniem kolekcji produktowych, analizuje sprzedaż asortymentu, prognozuje wielkość produkcji, współpracuje z dostawcami.

Dział Marketingu

odpowiada za strategię marketingową i promocyjną marki, określa ogólne założenia kampanii i koordynuje ich realizację. Dodatkowo ustala wytyczne VM i ściśle współpracuje w tym zakresie z salonami sprzedażowymi.

Dział Prawny

czuwa nad funkcjonowaniem organizacji w zgodzie z przepisami prawa, doradza innym działom. W szczególności przygotowuje opinie prawne oraz umowy, a także zajmuje się prowadzeniem formalnej korespondencji z instytucjami zewnętrznymi oraz reprezentuje firmę przed nimi

Dział Finansów i Księgowości

odpowiedzialny za realizację przepływów finansowych wewnątrz firmy oraz prowadzenie rozliczeń finansowo-księgowych zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa.

Dział Administracji

odpowiada za zaopatrzenie pracowników w narzędzia pracy, zarządzanie flotą samochodów służbowych, zarządzanie budynkami firmy oraz współpracę z centrami handlowymi.

Dział IT

zajmuje się wyposażeniem pracowników w niezbędne narzędzia informatyczne, systemy operacyjne, jak i wsparciem użytkowników w rozwiązywaniu problemów ze sprzętem oraz oprogramowaniem.

Dział HR

prowadzi procesy rekrutacyjne, buduje wizerunek firmy jako pracodawcy, tworzy programy szkoleniowe, koordynuje korzystanie z benefitów pozapłacowych, prowadzi sprawy kadrowe i rozliczania wynagrodzeń.

Dział Exportu

zajmuje się współpracą handlową z naszymi partnerami na rynkach wschodnich.

Dział Produktów Reklamowych

zajmuje się sprzedażą produktów do klientów korporacyjnych, dodatkowo współpracuje z agencjami reklamowymi.

Ścieżka kariery

stażysta
asystent
młodszy specjalista
specjalista
starszy specjalista
ekspert

koordynator
menedżer
dyrektor