Specjalista ds. kadr i płac

Wittchen

Miejsce Pracy: Palmiry pod Warszawą, Centrala Firmy – 20 minut busem firmowym

z Metra Młociny

Opis stanowiska:

  • kompleksowa obsługa kadrowo-płacowa pracowników i zleceniobiorców z danych regionów
  • przygotowywanie dokumentów do ZUS
  • rozliczanie czasu pracy podstawowego i równoważnego oraz ewidencjonowanie absencji pracowników w tym odczyty z kart RCP
  • sporządzanie niezbędnych raportów, m.in. dotyczących czasu pracy
  • nadzorowanie terminów przeprowadzenia szkoleń BHP i badań lekarskich
  • obsługa PPK
  • obsługa benefitów
  • współpraca z innymi działami

Wymagania:

  • minimum 3-letnie doświadczenie w samodzielnym naliczaniu płac
  • umiejętność praktycznego stosowania przepisów z zakresu prawa pracy oraz ubezpieczeń społecznych i pdof
  • znajomość MS Office (szczególnie Excel), Płatnik,
  • wysokie zdolności organizacyjne
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • znajomość programu ENOVA będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • pakiet medyczny
  • kartę sportowo-rekreacyjną Multisport
  • zniżki na firmowe produkty
  • odpowiedzialną, pełną wyzwań pracę w zgranym zespole
  • możliwość bezpłatnego dojazdu do pracy spod Metra Młociny (firmowy bus)