Młodszy specjalista ds. e commerce z językiem niemieckim

Wittchen

MŁODSZY SPECJALISTA DS. E-COMMERCE z j. niemieckim

Miejsce pracy: Palmiry, ul. Gdańska 60, 05-152 Czosnów

Zakres zadań:

  • obsługa sprzedaży w sklepie internetowym wittchenshop.de oraz na zagranicznych platformach sprzedażowych jak Amazon, Zalando.de (obsługa telefoniczna i mailowa)
  • opieka nad sprawną realizacją zamówień
  • weryfikacja oraz tworzenie opisów i tłumaczeń produktów na potrzeby platform sprzedażowych
  • współpraca z zewnętrznymi partnerami
  • przygotowywanie raportów
  • udział w projektach e-commerce

Oferujemy:

  • możliwość zdobycia doświadczenia w obszarze e-commerce
  • bezpłatny parking dla pracowników lub dojazd firmowym busem z Metra Młociny
  • możliwość pełnego wdrażania pomysłów
  • otwartą i nowoczesną kulturę pracy
  • zniżki na firmowe produkty

Wymagania:

  • biegła znajomość j. niemieckiego
  • dokładność, dbałość o szczegóły, sumienność
  • znajomość pakietu MS Office, w tym Excel
  • komunikatywność, kreatywność, umiejętność pracy zespołowej
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem