Kierownik Salonu w CH Outlet Park Szczecin

Kierownik Salonu WITTCHEN

Miejsce pracy: CH Outlet Park Szczecin

Oferujemy:

stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

wynagrodzenie zasadnicze i premie uzależnioną od wyników sprzedaży

możliwość awansu wewnętrznego

atrakcyjne zniżki pracownicze na produkty firmowe

dostęp do benefitów pozapłacowych (karta MultiSport, prywatna opieka medyczna)

Zakres obowiązków:

zarządzaniu salonem i zespołem sprzedawców

realizacja celów finansowych i operacyjnych

motywowanie oraz szkolenie pracowników

nadzór nad ekspozycją kolekcji zgodnie z polityką merchandisingu

raportowanie sprzedaży i poziomu realizacji celów

aktywny udział w procesie sprzedaży oraz dbałość o profesjonalną obsługę Klienta

przygotowanie dokumentacji związanej ze sprzedażą

Wymagania:

minimum roczne doświadczenie w pracy na stanowisku kierowniczym w branży retail

umiejętność efektywnego organizowania i planowania

wiedza z zakresu marketingu i sprzedaży

zorientowanie na wyniki

znajomość technik sprzedaży

komunikatywność

dyspozycyjność (praca w centrum handlowym)